pregnancy and ambien is it safe cheap ambien manfaat daun sirsak untuk ambien

tramadol et estomac tramadol 50mg tramadol e hipotensiГіn

kicking xanax addiction buy xanax do you get used to xanax

xanax calm nerves buy xanax how long does .25mg xanax work

soma studio medico cagliari order soma what will happen if i snort a soma

take ambien and try to stay awake generic ambien online ambien not remembering

tramadol high comparison tramadol 50mg tramadol dose diaria

order valium Wichita Falls buy valium online valerian and valium together

akibat mengkonsumsi tramadol tramadol online cod tramadol urinary symptoms

do xanax make your eyes red buy xanax online xanax and prednisone side effects

Contact

PUBLISHER – Alexandru Arion

alexandru.arion@publicatiileflacara.ro

CONSILIER EDITORIAL – Bogdan Hrib

bogdan.hrib@publicatiileflacara.ro

REDACTOR- ŞEF – Liliana Petruş

liliana.petrus@revistaflacara.ro

EDITORI – Alice Gherman

alice.gherman@revistaflacara.ro

Pompiliu-Laurenţiu Dumitrescu

COLEGIUL REDACŢIONAL:

Mihai Belu, Andrei Dimulescu, Mihail Gălăţanu, Claudia Golea Sumiya, Călin Hentea, Andrei Ichim, Mugurel Mărgărit, Dan Medeanu, Claudia Nedelcu Duca, Silvana Pătrăşcanu, Mircea Pricăjan, Petre Rău, Alina Savin, Vasile Savin, Raluca Spătăreanu, Bazil Ştefan, Tudor Călin Zarojanu

SENIOR EDITOR FOTO – Octavian Tibăr

octavian.tibar@revistaflacara.ro

TEHNOREDACTOR – Laura Tibăr

dtp@publicatiileflacara.ro

CONCEPT GRAFIC:

Alexandra Bardan

CORESPONDENŢI ÎN STRĂINĂTATE:

Adina Dabija (SUA), Eugen Frunză (Canada), Anca Motoianu (Londra), Luiza Palanciuc (Paris), Laurenţia Stelea (Olanda), Gelu Vlaşin (Madrid)


Potrivit art. 206 CP, responsabilitatea juridică pentru conţinutul articolului aparţine autorului. De asemenea, în cazul unor agenţii de presă şi personalităţi citate, responsabilitatea juridică le aparţine.



Societate comercială înmatriculată la Oficiul Registrului Comerţului Bucureşti sub nr.

J. 40/5888/1991 din 04.07.1991, Cod Unic de înregistrare RO1582276

S.C. PUBLICAŢIILE FLACĂRA S.A. este membru al Biroului Romån de Audit al Tirajelor – BRAT


PREŞEDINTE DIRECTOR GENERAL: George Arion

george.arion@publicatiileflacara.ro


VICEPREŞEDINTE ŞI DIRECTOR PUBLICAŢII DIVERTISMENT: Alexandru Păsărin

alexandru.pasarin@publicatiileflacara.ro


DIRECTOR COMERCIAL: Gabriel Bumb

gabriel.bumb@publicatiileflacara.ro


DIRECTOR RESURSE UMANE: Manuela Ruxandra Arion

manuela.arion@publicatiileflacara.ro

DIRECTOR VÅNZĂRI PUBLICITATE: Emil Dumitru

emil.dumitru@publicatiileflacara.ro,

DIRECTOR MARKETING-COMUNICARE: Corina Anghel

corina.anghel@publicatiileflacara.ro,

ŞEF DEPARTAMENT PRODUCŢIE – Petruţ Stoian

petrut.stoian@revistaflacara.ro

Culegere computerizată: Elena Florescu

Corectură: Pompiliu L. Dumitrescu

Secretariat: Anca Veliu

Tel: 021.317.91.42; 021.317.91.44

Fax: 021.317.91.43

E-mail: office@publicatiileflacara.ro

ŞEF DEPARTAMENT DISTRIBUŢIE: Nicoleta Predescu

nicoleta.predescu@publicatiileflacara.ro

Tel: 021.317.91.37

Distribuţie: Laurenţiu Marian Celcan, Victor Celcan, Constantin Epure, Ion Mihail, Mihăiţă Stoian

Administrativ: Constantin Balica, Iulian Stanciu

Abonamente: Camelia Neagu

abonamente@publicatiileflacara.ro

Tel: 021.224.60.53


Adresă departament distribuţie: Bucureşti, sectorul 1, Piaţa Presei Libere nr. 1, cod 013701, O.P. 33, C.P. 12

Adresă redacţie: Bucureşti, sectorul 1, str. Cpt. av. Petre Mircea, nr. 21, cod 012087 (vezi pe harta)


Cont IBAN RON: RO64BRMA0720072654400000,

Banca Românească – Filiala Băneasa

Cont IBAN USD: RO14BRMA0720072654430000,

Banca Românească – Filiala Băneasa

Cont IBAN EUR: RO02BRMA0720072654495400,

Banca Românească – Filiala Băneasa



Publicaţii:

Fundaţia „Premiile Flacăra România“
Preşedinte: George Arion

Flacăra, Almanah Flacăra, Flacăra Bis, Rebus, Almanah Rebus, Rebusache, Rebus Bis, Mozaic de Buzunar, sunt mărci înregistrate ale SC Publicaţiile Flacăra SA

28,311 afisari